Úspěchy na Mistrovství Evropy do 14 let.

Sportovní výsledky

Září 24, 2024

Sparťanské úspěchy na Mistrovství Evropy do 14 let v Mostě. Jana Kovačková stříbrná, Laura Chlumská bronzová. Ve čtyřhře získaly zlato Jana Kovačková s Kateřinou Zajíčkovou.

Od 9. do 15. září 2024 proběhlo v Mostě Mistrovství Evropy jednotlivců do 14 let, kde hráčky TK Sparta Praha dosáhly mimořádných úspěchů. Jana Kovačková, Laura Chlumská a Kateřina Zajíčková skvěle reprezentovaly náš klub v singlu. Jana Kovačková vybojovala stříbrnou medaili po napínavém třísetovém finále proti srbce Teně Kovačević. Laura Chlumská přidala bronzovou medaili a Kateřina Zajíčková zakončila svou cestu turnajem ve čtvrtfinále.

Velký úspěch přinesla také čtyřhra, kde dvojice Kovačková a Zajíčková získala zlatou medaili, přičemž během turnaje ztratily pouze jeden set.

Gratulujeme hráčkám k fantastickým výsledkům a děkujeme za vynikající reprezentaci TK Sparta Praha!