Pronájem areálu

Rozsáhlý areál sportovního klubu TK Sparta Praha je ideálním místem k pořádání firemních, sportovních a společenských akcí, soukromých oslav, tiskových konferencí, prezentací, večírků a přednášek. Kromě nabídky otevřených i krytých tenisových kurtů je k dispozici klubová restaurace s kapacitou až 60 míst, interaktivní přednáškový a prezentační sál s výhledem na Pražský hrad pro 12 osob, grilovací altán, velká posilovna, moderní regenerační a rehabilitační centrum. Zkušený tým našich organizátorů připraví na klíč sportovní i společenské akce s libovolným programem i cateringem.

Areál TK SPARTA PRAHA s dlouholetou tradici, která sahá až do roku 1905 se nachází v klidné zóně parku Stromovka, 10 minut jízdy autem z centra Prahy.

V letním období je k dispozici 14 antukových dvorců a dalších 6 betonových. V zimním období náš klub disponuje 9 krytými kurty. Po celý rok je možné využívat posilovnu, dále možnost využití služeb fyzioterapeuta a maséra. Celý areál je bezbariérově přístupný s dostatkem míst k zaparkování.

Na klíč vám rádi připravíme teambuildingové akce, firemní večírky, konference, oslavy, sportovní dny, nebo zahradní akce. Vždy se o Vás postará zkušený tým profesionálu. 

Club restaurant s venkovní terasou je vyhledávaným místem nejen pro svou kuchyni, ale také možností sledování tréninků špičkových hráčů. Nabízíme služby pro organizování sportovních a společenských akcí spojených s využitím restaurace, nebo altánu s grilem. Samostatné služby restaurace pro školení, firemní večírky, nebo firemní prezentace. K dispozici je WIFI a projektor s plátnem.

Kontaktní osoba:

Jiří Ponikelský

j.ponikelsky@tkspartapraha.cz

Staň se členem a získej výhody

Přihláška

Partneři

Agel Moravia Steel Přerost a Švorc Hlavní město Praha Český tenisový svaz Národní sportovní agentura Grant Thornton Head Emspoma Pražský tenisový svaz Tennis Sparta Agency Chrenek, Toman, Kotrba Praha 7 Quantcom SMT Academy Česká televize