O Akademii

Vítejte v tenisové akademii TK Sparta Praha, kde otevíráme dveře pro tenisové nadšence ve věku od 9 let bez ohledu na jejich výkonnostní úroveň. Přestože většina tenistů akademie jsou stálí členové klubu Sparta, tak zde rádi přivítáme mladé tenisty a tenistky z jiných klubů, nejenom z České republiky, ale i ze zahraníčí. 

Tenisová akademie nabízí:

  1. Individuální tréninky: propracované jednotlivé tréninky s našimi zkušenými klubovými trenéry zaměřené na zdokonalení techniky a strategie hry.
  2. Skupinové tréninky: interaktivní skupinové lekce, které podporují komunikační dovednosti, taktické myšlení a týmovou spolupráci.
  3. Tréninková utkání: příležitost zapojit se do simulovaných zápasů s aktivním trenérským dohledem, což poskytuje skvělou přípravu pro soutěže a turnaje.
  4. Kondiční trénink: nedílnou součástí naší akademie zahrnující moderní přístupy k fyzické přípravě, fitness, rehabilitaci a regeneraci, aby naši hráči byli nejen technicky špičkoví, ale také fyzicky připraveni čelit výzvám na tenisovém kurtu. 

Věříme v otevřenost a mezinárodní spolupráci, proto vítáme hráče z různých klubů a zemí, kteří sdílejí vášeň pro tenis. Akademie neni pouze sportovní organizací, ale také komunitou, kde se vzájemně inspirujeme a rozvíjíme naše dovednosti. 

Připojte se k naší tenisové rodině a objevte svůj potenciál v Tenisové Akademii TK Sparta Praha!

Pro více informací neváhejte kontaktovat šéftrenéra akademie:

David Havel

email: d.havel@tkspartapraha.cz

 

Prosíme i o prostudování Podmínek a Pravidel Tenisové Akademie, které jsou ke stažení níže.

Podmínky a Pravidla Tenisové Akademie

Online přihláška do Tenisové Akademie je k dispozici zde.

Staň se členem a získej výhody

Přihláška

Partneři

Agel Moravia Steel Přerost a Švorc Hlavní město Praha Český tenisový svaz Národní sportovní agentura Grant Thornton Head Emspoma Pražský tenisový svaz Tennis Sparta Agency Chrenek, Toman, Kotrba Praha 7 Quantcom SMT Academy Česká televize