O Školičce

Vítejte v Tenisové Školičce TK Sparta Praha, místě, kde se vaše děti mohou zamilovat do tenisu a zažít nezapomenutelné sportovní zážitky! Naše školička je určena pro děti ve věku od 3 do 9 let, které touží osvojit si základní tenisové techniky, trávit aktivně volný čas a rozvíjet své pohybové dovednosti. Jsme tu pro malé začátečníky i pro ty, kteří už mají zkušenosti s tenisem.

V naší školičce klademe důraz na individuální přístup a radost ze hry. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle věku a úrovně, což zajišťuje optimální prostředí pro jejich tenisový rozvoj. S našimi kvalifikovanými trenéry budou děti mít možnost nejen zdokonalit své tenisové dovednosti, ale také vytvořit nová přátelství a zažít radost ze sportu.

Rozvrh tréninků je pevný a pokrývá celou sezónu od zaří do konce června. Nejvhodnějším termínem k nástupu nových zájemců do školičky je začátek září, důležité je však se přihlásit už v červnu. Nicméně, pokud je místo, nabíráme děti během celé sezóny a přiřazujeme je do již zaběhlých skupinek.

Pro více informací neváhejte kontaktovat šéftrenéra školičky:

Ing. Leona Lásková

email: l.laskova@tkspartapraha.cz

telefon: +420 724 074 000

Prosíme i o prostudování Podmínek Tenisové Školičky, které jsou ke stažení níže.

Podmínky Tenisové Školičky

Online přihláška do tenisové školičky je k dispozici zde

Staň se členem a získej výhody

Přihláška

Partneři

Agel Moravia Steel Přerost a Švorc Hlavní město Praha Český tenisový svaz Národní sportovní agentura Grant Thornton Head Emspoma Pražský tenisový svaz Tennis Sparta Agency Chrenek, Toman, Kotrba Praha 7 Quantcom SMT Academy Česká televize