O Vrcholovém tenisu

Tenisový klub Sparta Praha zabezpečuje chod Národního tenisového centra Českého tenisového svazu a stará se tak o výchovu a rozvoj talentů v České republice. Hráči ve věku 10-14 let jsou zařazení do tenisového střediska mládeže, dorostenci ve věku 15 - 18 let patří do střediska vrcholového sportu a vyúštěním celého systému je národní tenisové centrum do 21 let. Tento ucelený systém výchovy zajišťuje talentované mládeži nejen optimální tréninkové podmínky, ale i navazující zázemí a všestrannou péči. 

Klub nabízí komplexní zabezpečení pro všechny hríče všech věkových kategorií. Součástí tohoto servisu je zabezpečení profesionálních trenérů, kondičních trenérů, chiropraktika či maséra. Tenisový klub Sparta Praha myslí i na zdraví svých sportovců a spolupracuje s několika doktory, tak aby byla vždy zajištěná maximální péče, mezi největší partnery v tomto ohledu patří skupina AGEL. 

Ucelený systém přípravy v TK Sparta Praha se podíli komplexně na tenisovém vývoji hráče. Cílem je nejen vychovat hráče pro světový tenis, ale také osobnosti s morálním kodexem, které budou respektovat pravidla fair-play, budou hrdé na svou zemi i svůj klub a budou vzorem pro ostatní. Klub je připravený i na etapu rozvoje, díky které se hráč může díky svým dovednostem a znalostem rozhodnout pro univerzitní tenis.

 

Staň se členem a získej výhody

Přihláška

Partneři

Agel Moravia Steel Přerost a Švorc Hlavní město Praha Český tenisový svaz Národní sportovní agentura Grant Thornton Head Emspoma Pražský tenisový svaz Tennis Sparta Agency Chrenek, Toman, Kotrba Praha 7 Quantcom SMT Academy Česká televize